Taşındık: avatarfanturkiye.my-goo.com

Taşındık! Yeni adresimiz: avatarfanturkiye.my-goo.com
 
AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 
 

 avatardaki hayvanlar 2

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
ozmo007
ÜYE
ÜYE
avatar

Mesaj Sayısı : 147
Yaş : 25
Nerden : Roku'nun Adası
Mesaj Alanı : ¶¶¶ ~~^ ^~~ ¶¶¶
avatarfanturkiye.my-goo.com

Ruh Hali :
Yarışma Puanları :
0 / 1000 / 100

Başarı Puanı :
0 / 1000 / 100

Topladığı Puanlar : 312
Kayıt tarihi : 19/05/09

MesajKonu: avatardaki hayvanlar 2   Salı Mayıs 19, 2009 4:48 pm

ZATEN Bİ ÇOĞU VERİLDİ BUNLARIN BENDE VERİLMEYENLERİ VERİYİM DEDİM

ShirshuBu, tiksindirici dalgakıran-gibi bir burna sahip olan büyük bir kurt yaratığıdır. Onun, herhangi bir gözü yok, ve onun koku dikkate değer hissini kullanmayı görmez. Shirshu, özel bir kokuyu bunun, onu mükemmel izleyen hayvana yaptığı millerin bitmiş yüzlercesine koklayabilir. Hem de, Shirshu'nun kırbaç-gibi dili, toksinleri felç etmek sahip olur. Bir kişinin boyutuna güvenmek ve, sen, ne kadar sert vurulursun, Shirshu'nun dili, herhangi bir yerde yukarıya bir dakikadan iki saate bir kişiyi felç edebilir. Çocuklar, keşfeder, o Haziran, onun Shirshu Nylası için bir isme sahip ol.

Eel Hound


Hiçbir şey, daha hızlı bitmiş karayı koşmaz, veya daha çabuk yüzmez, dev bir yılanbalığı-tazıdan. O, bir gerçektir. Bir tazı ve bir yılanbalığı, yılanbalığı-tazının arasında bir haç, deniz ve karanın üzerinde taşımacılık için yılların yüzlercesi boyunca kullanıldı. Onlar, harika bir hayvandır, odur, onlar, eğitildiği andan itibaren, onlar, başka türlü hayli vahşice olabilir. Aslında bir yılanbalığı-tazının, insanların çoğunun hatta, sıkıntı vermeyecek olduğu öyle zor olduğunu eğitiyor olan. Bu, senin, bu günlerde onlardan çok fazla görmediğin sebeptir.


BadgerfrogBu kürklü, zıplayan hayvan, batı ateş ulusuna yerlidir. Başta bak, badgerfrog, şirin ve zararsız görünür, ama eğer bir yırtıcı tarafından kıstırılansa, o, zıplayarak kendini savunacak, kızgın bir şekilde pençe atmak, ve ısırmak. Badgerfrogs, onların anayurdunda kampta yaşamayı durduran yorgun yolcular tarafından teslim edilen ciddi monologlara garip bir şekilde çekilmek bulundu.

Ran and Shaw


Güneş savaşçıları tarafından daha önceli, koştu, ve çalılık, hem de eski ejderhalar olan iki Firebending ustasıdır. Onlardan Firebending'i öğrenmek için, herhangi bir potansiyel öğrenci, ejderhalara kendilerini sunmalıdır. Koştu, ve çalılık, seni sınar, ve senin tamamen okudu. Eğer onlar, seni layık sayarsa, onlar, sana öğretecek, eğer onlar, yapmazsa, onlar, noktada seni yok edecek. Birçok insan, kendilerinin, koştuğunu sundu, ve yılların üzerinde çalılık, ama ejderhalar, layık tek birkaç insanı saydı, Aang, Zuko, ve amca Iroh'u kapsamak.

The serpentO, bakar, ve bir aşırı derecede yüksek sesli genişletmek için bilinir, kan-kesme çığlığı, o, saldırmadan hemen önce. Yılan, çoğunlukla balık ve diğer su yaratıklarında yaşar, ama o, saldıracak, ve hemen hemen herhangi bir şeyi yiyecek — o hatta, bir yemeği aramanın olduğu zaman gemilere saldırmak bilindi.

BadgermolesBu dev hayvanlar, bir porsuk ve bir dalgakıranın arasında bir haçtır. Tüneller ve yolculuğu, onların, av için nerede avladığı ve nerede yaşadığı yeraltında yapması için Earthbending'in olduğu Badgermoles kullanımı. Badgermoles, ilk Earthbendersti — onlar, kördür, ama onlar, yer ve "Gör"'ü hissetmesi için onların Earthbendingini kullanır. Badgermoles'in hakkında biraz bilinmiş gerçek, müzik için onların sevgisidir — eğer doğru müzik, oynanırsa, sen, herhangi bir şey hemen hemen yapması için bir porsuk dalgakıranını alabilirsin.

Catgators


Bu hayvan, bir kedibalığı ve bir timsahın arasında bir haçtır. Catgators, onların, onların, onların dişlerine binebildiği herhangi bir şeyi yiyecek olduğu bataklığın alt-beslenenleridir. Onların, şiddetli hayvanlar gibi görünmesine rağmen, onlar, insanlara doğru gerçekte hayli uysaldır. Catgatorsun, aşırı derecede çirkin bir yaratık düşünüldüğü insanların çoğuna bunlar, ama bataklığın milletine bunlar, isimlerin, "Zayıfla" ve "Melon şapka" beğendiği, catgatorsun, şirin evcil hayvanlar olduğu ve sahip olduğudur.

Komodo RhinosBüyük bir gergedan dev varan, karıştırır, onların, üç boynuzun, bir triceratops ve uzun kırbaç-gibi bir kuyruğu beğendiği var. Yüzün etrafında ağır zırhla donatılan, onlar, savaş ve sivil maksatları için at arabaları ve taşıyan insanlar, her ikisini çekmek için kullanılır. Kaba gergedanlar, onlar olmadan bir isme sahip olmayacaktı.

Mongoose DragonsBu, bir melezdir, Hint Tanrısı dünyasının hayvansal tipik özelliğidir — bir firavunfaresi ve bir bazilika kertenkelesinin arasında bir haçtır — sadece daha büyük. Firavunfaresi ejderhaları, tek firavunfaresi ejderhalarının, çok daha fazla çok yönlü olduğu bir at gibi temelde sürülen olan büyük hayvanlardır. Onların çabuk, firavunfaresi-gibi refleksleri, herhangi bir saldırı hemen hemen çekilmesi için onlara yardım eder, ve onların kertenkele-gibi yetenekleri, duvarların yukarısı hemen hemen herhangi bir engelin üzerinde hatta çabukça emeklemesi için onları sağlar. Bu hayvanı sürmek, biraz olmanın, onun, onun arkadaki bacaklarında durduğu zaman özellikle kullandığını alır, ama iyi ona değerdir. Bu hayvanlar, başlangıçta ateş ulusunun tropikal cangıllarındandır.Kendim ingilizceden türkçeye çevirdim o yüzden biraz anlayamayabilirsiniz daha bulunca ekliyecem bekleyin:D


En son ozmo007 tarafından Çarş. Haz. 10, 2009 9:57 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://s3.katsuro.net/woo.php?id=1507
ozmo007
ÜYE
ÜYE
avatar

Mesaj Sayısı : 147
Yaş : 25
Nerden : Roku'nun Adası
Mesaj Alanı : ¶¶¶ ~~^ ^~~ ¶¶¶
avatarfanturkiye.my-goo.com

Ruh Hali :
Yarışma Puanları :
0 / 1000 / 100

Başarı Puanı :
0 / 1000 / 100

Topladığı Puanlar : 312
Kayıt tarihi : 19/05/09

MesajKonu: Geri: avatardaki hayvanlar 2   Salı Mayıs 19, 2009 6:45 pm

Giant BeetleDev kanatlı böcekler, onların boyutu için öyle adlandırılandır. Onlar, yük hayvanları olarak kanatlı böcek-baş tüccarları tarafından kullanılır, ve ulaşım için. Baş tüccarlarına çabucak gitmesi için hem de o kadar çok kültürel önemin olduğu dev kanatlı böcek. Onların favori çevresi ve iklimi, si Wong çölünün nemidir, ve onlar, oradan geldi, onların, diğer iklimlerde kurtulabildiği muhtemel olmasına rağmen.

UnagiUnagi, Kyoshi koyu adasında pusuya yatan muazzam bir denizyılanıdır. Bu dev, bir gayzer gibi büyük bir su akarsuyunu dışarı kusmaktan yeteneklidir, ama bilinmeyendir, eğer o, ejderhaların, firebendinge yaptığı benzer bir biçimde waterbending boyunca bunu yaparsa. Onun vücudu, kolayca uzunlukta birkaç yüz ayak, çok karanlık bir kahverengidir, ve ölçekleri yok. Tam olarak sivri uçlar, baştan kuyruğa onun vücudunun arkasında çizer. Unagi'nin, parlak yeşil gözler ve bir ağzı tam olarak dolu var, dişleri kenetlemek. Büyük bir yüzgeç, onun başının üstünden dışarı çıkar, ve bağlayıcı kayışla yaklaşık olarak yedi delik kemik-gibi yapıdan yapılmakta gözükür. Unagi, genişletebilir, ve bu yüzgeci anlaşabilir. Onun aşağısında dört parlak sarı çizgi, onun başının her iki kenarında, mıdır, imkan dahilinde onun solungaçları. Unagi hem de, iki çok uzun bıyıklıbalığa sahip olur. Unagi, neredeyse suda herhangi bir hayvanda avlanacak olan güçlü etçil hayvanlardır, ama Kyoshi kıyısı adasından biri, neredeyse hem de Kyoshi koyu adasında yaşayan fil Koi'de exclusivlyi besler.

FangAzıdişi, Hint Tanrısı Rokusu'nun arkadaşça ejderhası ve sadık atıydı. Azıdişi, onun ölümüne kadar onun doğumundan Roku'nun kenarındaydı. O, Roku'nun arkadaşıydı, Appa ve Aang gibi çok.

Se Tu


Se Tu, güney ve batı dünya krallığının nehirlerinde bulunan büyük yeşil bir balıktır. O, gözlerin dosdoğru aşağısında iki kısa favori konumlu sahip, onun başının üstünden omurganın aşağısını koşuyor olan uzun sırta ait bir yüzgece ek olarak, ve onun vücudunun kenarlarını kateten büyük mavi çizgilerin aşağısında iki yeşilimsi-sarı göğüse ait yüzgeç konumlu. Bu balık, sudan dışarı yüksek defalarca atlamanın onun alışkanlığı için bilinir, seyircilere çoğunlukla bakmak, onları alaya alıyordu gibi; Balık, çoğunlukla gözler ve insan-gibi özellikler "Düşünceli" sahip olmak için söylenendir. Bu balık, ornitorenk ayısının favori yiyeceğidir, ve tam büyümüş adamın boyutuna büyümek bilindi. Bir yılda bu balık yüzmesi olduğu andan itibaren, yumurtlaması için nehrin yukarısının olduğu millerin yüzlercesi.
Bir Se Tu ilk olarak, "Fortuneteller" görüldü.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://s3.katsuro.net/woo.php?id=1507
ozmo007
ÜYE
ÜYE
avatar

Mesaj Sayısı : 147
Yaş : 25
Nerden : Roku'nun Adası
Mesaj Alanı : ¶¶¶ ~~^ ^~~ ¶¶¶
avatarfanturkiye.my-goo.com

Ruh Hali :
Yarışma Puanları :
0 / 1000 / 100

Başarı Puanı :
0 / 1000 / 100

Topladığı Puanlar : 312
Kayıt tarihi : 19/05/09

MesajKonu: Geri: avatardaki hayvanlar 2   Salı Mayıs 19, 2009 6:54 pm

Sea LionBüyük ve kuvvetli bir hayvan, deniz aslanı, ateş ulusunda motor-daha az ve yelken-daha az botta çekmek için kullanılır. Onun derisi, pembemsi-kahverengidir, sarımsı kahverengi bir alt tarafla. Onun, küçük kulaklar ve küçük gözler, büyük bir burun ve biraz şişman bir hortumu var, onun yanaklarının kenarlarından oluyor olan kısa favorilerle. Bilinmeyendir, eğer hayvanın, bacaklar veya yüzgeçleri varsa. O, bazı türün bir melezi olmayan gösteride az hayvanın biri olmakta gözükür.

Sozin's DragonSozin'in ejderhası lord Sozin'i ateşleyen mavi ejderha, öyle bir dağ kullan. Ejderhayla Sozin'in ilişkisinin, onun, onu köle yaptığı hem de mümkün olmasına rağmen azıdişiyle Roku'nun ilişkisi gibi çok olduğu varsayılır, sadece bir evcil hayvandı, veya sadece ağır yükün bir hayvanıydı. Sozin, bir ejderhaya sahip olmak için bilinen tek ateş lordudur. Onun ustası olarak öyle gaddar, Sozin'in ejderhası, çok hızlı hızda büyük mesafelerin üzerinde uçabildi.


Canyon CrawlerKanyon yağcısı, bir garip benzeyen büyük, tehlikeli bir hayvandır, bir timsah ve bir örümcekten karıştırır. Yaratık öncelikle, yaşam ölüm çizgisinin kanyonunda yaşar, ama onun anayurdu geniş ölçüde, batı dünya krallığının verimsiz arazisi boyunca uzatır. Onun, onun yüzünün her iki kenarında sekiz göz, ve keskin-dişli bir çenede çatallı bir dili var. Göreneksel bir örümceğimsi gibi büyük kısım, yağcı, bir cephalothorax ve bir karından yapılan iki-bölmüş olan bir vücudu tutar, ve onun dört sıska bacağı, bu merkez vücuduna bağlar. Onun örümceğimsi karakteristikleriyle, kanyon yağcısı, ince dağ duvarlarını çekebilir, açıkça onu onun ismine kazanıyor. Kanyon yağcısı hem de, çeşitli hassas burun deliklerini içerir, yiyeceğin kokusu tarafından kolayca çekilmek için ona sebep olmak. Yağcının, canlı eti tercih etmesine rağmen ve onun çeşitli faydalı özelliklerinin, onu mükemmel avcıya yapmasına rağmen, kanyon yağcısı, öncelikle onun, her neyi bulabildiğini yemek için gönüllü olan hepçil bir çöpçüdür.


Cow Hippoİnek suaygırı, bir çok büyüktür, et-yeme, hayvansal evcilleştirdi. Onun derisi, küçük boynuzları ve yumuşak kulaklarında düzensiz kara noktalarla çoğunlukla beyazdır. Onun, bir suaygırının başı ve bir ineğin vücudu var, toynaklarda bitiren kısa, kısa kalın bacaklarla. İnek suaygırının hem de, memeleri var.
Aang'ın, bir uçuşu sürüyor olan ateş lordu Ozai'nin hakkında bir kabusu var, "Kabuslar ve hayaller" inek suaygırı içeride nefes almayı ateşler. Gerçek bir inek suaygırı, "Saç bandı" görülür.

Platypus BearBir ornitorenk ayısı, dünya krallığı boyunca bulunan büyük bir memelidir. Tamamen gaddardır, ve insanlara saldırmak bilindi. Onun kürkü, "V" onun göğsünde sığ bir beyazla çoğunlukla kahverengidir, ve onun gözlerinin etrafında daha hafif kahverenginin bir yaması. Yaratığın, çentikli dişler ve kunduz-gibi bir kuyrukla çizilen büyük bir faturası var. Onun ön pençeleri, pençelerle doldurulur, ve onun, büyük, perdeli arkadaki ayakları var. Ornitorenk ayısı, yetenekli dik durmaktandır, ve hem de genç yaşamak için doğumu vermekten ziyade yumurtaları koyar. Bir ornitorenk ayısı, birazcık çabukça, özellikle yumurtaları koyabilir, ne zaman korkuda. Ornitorenk ayısı hem de, eğitilebilir, ve hem bir sirk hayvanı ve kaba bir güçlendirici olarak görüldü.

Ostrich HorseDevekuşu atları, kahverengidir, bipedal, yaklaşık olarak on ayak uzun yaratıklar gibi kuş. Onların, ileriye karşılıyor olan iki ayak parmağı var, ve bir karşılayan geri. Onların, uçuştan muhtemelen yoksun olan geniş düz kuyruklar ve kısa, kısa kalın kanatları var. Onların başları ve boyunları, ata benzerdir, ama onların ağızları, aviandır. Devekuşu atları hem de, aşırı derecede yüksek düzeylere atlayabilir, ve ve dikey yüzeyleri koşmaktan yetenekli, hatta, ne zaman dolu zırhta askerleri taşımak. Devekuşu atları, onların binicilerini atmak ve tekmelemek bilindi, ve ürkütücü olduğu zaman görgü tanıklarına yakın, veya kışkırttı.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://s3.katsuro.net/woo.php?id=1507
ozmo007
ÜYE
ÜYE
avatar

Mesaj Sayısı : 147
Yaş : 25
Nerden : Roku'nun Adası
Mesaj Alanı : ¶¶¶ ~~^ ^~~ ¶¶¶
avatarfanturkiye.my-goo.com

Ruh Hali :
Yarışma Puanları :
0 / 1000 / 100

Başarı Puanı :
0 / 1000 / 100

Topladığı Puanlar : 312
Kayıt tarihi : 19/05/09

MesajKonu: Geri: avatardaki hayvanlar 2   Salı Mayıs 19, 2009 7:01 pm

aang bebek aslında arkadaşlar daha bissürü hayvan var ama çoğo gereksiz hayvanlar o yüzden önemli olanları koyuyom isteyen olursa burdan hayvanlara bakabilir ama ingilizce tıkla istersenizde tek resimlerinede bakabilirsiniz tıkla aang bebek
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://s3.katsuro.net/woo.php?id=1507
mkcrazy749
ÜYE
ÜYE
avatar

Mesaj Sayısı : 124
Yaş : 21
Nerden : Güney hava tapınağı
Ruh Hali :
Yarışma Puanları :
0 / 1000 / 100

Başarı Puanı :
0 / 1000 / 100

Topladığı Puanlar : 162
Kayıt tarihi : 25/05/09

MesajKonu: Geri: avatardaki hayvanlar 2   Ptsi Haz. 08, 2009 4:49 pm

avatarda ne çok hayvan var deil mi?
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Admin
ADMİN
ADMİN
avatar

Mesaj Sayısı : 724
Yaş : 23
Nerden : Kuzey Su Kabilesi
Mesaj Alanı :
Herşey yalan ,herkes sahtekar. Giden gitti ,kalan hep bin pişman ...

Yarışma Puanları :
100 / 100100 / 100

Başarı Puanı :
100 / 100100 / 100

Topladığı Puanlar : 15
Kayıt tarihi : 27/02/08

MesajKonu: Geri: avatardaki hayvanlar 2   Ptsi Haz. 08, 2009 7:03 pm

Evet, çok hayvan var Smile

Çok güzel paylaşım Smile Teşekkür ederim bizimle paylaştığı için...

_________________
Bedenin özgür kalsa neye yarar
Acıtır ruhunu içinde kalanlar
Dönemezsin artık geriye
Tek yön seçtiğin tüm yollar
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://avatarfan.blogcu.com
zutara azula
ÜYE
ÜYE
avatar

Mesaj Sayısı : 267
Yaş : 20
Nerden : güneyli su kabilesi
Mesaj Alanı : harry potter love Hermione Granger
Ruh Hali :
Yarışma Puanları :
0 / 1000 / 100

Başarı Puanı :
0 / 1000 / 100

Topladığı Puanlar : 286
Kayıt tarihi : 13/04/09

MesajKonu: Geri: avatardaki hayvanlar 2   Salı Haz. 09, 2009 3:21 pm

hakket ten ya bu kadar hayvsnı nasıl yapıyolar biliyomusunuz gercek hayvanları birleştiriyorlar ve renklerini degiştirerek ve hayak güçlerini çalıştırıyorlar
mesela appa mamut ve kutup ayısının birleşimimden cıkmış
momo şenpazeden ve kurbaganın oluşumundan olmuş
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
ozmo007
ÜYE
ÜYE
avatar

Mesaj Sayısı : 147
Yaş : 25
Nerden : Roku'nun Adası
Mesaj Alanı : ¶¶¶ ~~^ ^~~ ¶¶¶
avatarfanturkiye.my-goo.com

Ruh Hali :
Yarışma Puanları :
0 / 1000 / 100

Başarı Puanı :
0 / 1000 / 100

Topladığı Puanlar : 312
Kayıt tarihi : 19/05/09

MesajKonu: Geri: avatardaki hayvanlar 2   Salı Haz. 09, 2009 4:12 pm

EVT BÖYLE ŞEYLER YAPMAN İÇİN BİRAZ HAYAL PEREST OLMAM GEREKİR
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://s3.katsuro.net/woo.php?id=1507
zutara azula
ÜYE
ÜYE
avatar

Mesaj Sayısı : 267
Yaş : 20
Nerden : güneyli su kabilesi
Mesaj Alanı : harry potter love Hermione Granger
Ruh Hali :
Yarışma Puanları :
0 / 1000 / 100

Başarı Puanı :
0 / 1000 / 100

Topladığı Puanlar : 286
Kayıt tarihi : 13/04/09

MesajKonu: Geri: avatardaki hayvanlar 2   Salı Haz. 09, 2009 4:19 pm

cok enteresan yani benim aklıma gelmez böyle şeyler
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Anna
MODERATOR
MODERATOR
avatar

Mesaj Sayısı : 964
Yaş : 24
Nerden : Kuzey Su Kabilesi
Mesaj Alanı : <center><font color=\"orange\"><marquee direction=\"left\" style=\"background:white\">Sensiz kalacak bu şehir, sensiz kalacak bu liman, sensiz batacak bu güneş.</marquee></font></center>
Ruh Hali :
Yarışma Puanları :
0 / 1000 / 100

Başarı Puanı :
0 / 1000 / 100

Topladığı Puanlar : 13
Kayıt tarihi : 28/02/08

MesajKonu: Geri: avatardaki hayvanlar 2   C.tesi Haz. 13, 2009 3:04 pm

way baya uğraşmışsın bunlar içi tebrikler.bazı yerleri anlaşılmasada yinede süper.saol bizimle paylaştığın için...

_________________
İki şeye hakkım olduğuna karar verdim: ÖZGÜRLÜK VE ÖLÜM. Birine sahip olamazsam ötekini isterim çünkü HİÇ KİMSE BENİ CANLI TUTSAK EDEMEZ.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
ozmo007
ÜYE
ÜYE
avatar

Mesaj Sayısı : 147
Yaş : 25
Nerden : Roku'nun Adası
Mesaj Alanı : ¶¶¶ ~~^ ^~~ ¶¶¶
avatarfanturkiye.my-goo.com

Ruh Hali :
Yarışma Puanları :
0 / 1000 / 100

Başarı Puanı :
0 / 1000 / 100

Topladığı Puanlar : 312
Kayıt tarihi : 19/05/09

MesajKonu: Geri: avatardaki hayvanlar 2   C.tesi Haz. 13, 2009 3:11 pm

eh biraz uğraştım 1 saati buldu galiba
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://s3.katsuro.net/woo.php?id=1507
son medyum
ÜYE
ÜYE
avatar

Mesaj Sayısı : 65
Yaş : 24
Nerden : doğu hava tapınağı
Mesaj Alanı : sonsuz
Ruh Hali :
Yarışma Puanları :
0 / 1000 / 100

Başarı Puanı :
0 / 1000 / 100

Topladığı Puanlar : 65
Kayıt tarihi : 27/08/09

MesajKonu: Geri: avatardaki hayvanlar 2   Salı Ekim 13, 2009 8:39 pm

birçoğunu görmamiştim teşekkür ederim
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
 
avatardaki hayvanlar 2
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Taşındık: avatarfanturkiye.my-goo.com :: Karakterler :: Diğer Karakterler...-
Buraya geçin: