Taşındık: avatarfanturkiye.my-goo.com

Taşındık! Yeni adresimiz: avatarfanturkiye.my-goo.com

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

bence avatar bitmedi birkaç bölüm daha devam etmeli neden mi işte nedeni (bu bölüm bi alıntıdır)

Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
zuko&nirvosh
ÜYE
ÜYE

Mesaj Alanı :
K A L B İ N B O Ş A L I R S A K E S E N D O L A R

Ruh Hali :
Yarışma Puanları :
0 / 1000 / 100

Başarı Puanı :
0 / 1000 / 100

Topladığı Puanlar : 1

MesajKonu: Geri: bence avatar bitmedi birkaç bölüm daha devam etmeli neden mi işte nedeni (bu bölüm bi alıntıdır)   C.tesi Ağus. 30, 2008 12:44 pm

bence avatra olsun çamur olsn
Kullanıcı profilini gör
Rabish
ÜYE
ÜYE

Mesaj Alanı :
S p o n g e b o b s q u a r e p a n t s a n d p a t r i c k s t a r ! = ]

Ruh Hali :
Yarışma Puanları :
0 / 1000 / 100

Başarı Puanı :
0 / 1000 / 100

Topladığı Puanlar : 0

MesajKonu: Geri: bence avatar bitmedi birkaç bölüm daha devam etmeli neden mi işte nedeni (bu bölüm bi alıntıdır)   Paz Ağus. 31, 2008 5:21 pm

Ya ben film olarak da izlemeyi isterim hem en merak ettiğim şey bilmiyorum bilgisayar kulanırlanırlar mı ama eğer kullanmazlarsa nasıl bükecekleri...Ben filmini de izlemek isterim Very Happy
Kullanıcı profilini gör
aerokinesis
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Mesaj Alanı :
Emeğe Saygı Lütfen!

Yarışma Puanları :
0 / 1000 / 100

Başarı Puanı :
0 / 1000 / 100

MesajKonu: Geri: bence avatar bitmedi birkaç bölüm daha devam etmeli neden mi işte nedeni (bu bölüm bi alıntıdır)   Paz Ekim 05, 2008 6:49 pm

benim filmden pek haberim yok ne filmi bu ayrıca azula annesini aynada görmedimi yoksa kendi hayali miydi
Kullanıcı profilini gör
KaTaRa97
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Mesaj Alanı :
Emeğe Saygı Lütfen!

Yarışma Puanları :
0 / 1000 / 100

Başarı Puanı :
0 / 1000 / 100

MesajKonu: Geri: bence avatar bitmedi birkaç bölüm daha devam etmeli neden mi işte nedeni (bu bölüm bi alıntıdır)   Paz Ekim 05, 2008 6:54 pm

forbidden love yapımcıların mı hayrankların mı yaptığı bir şeydi ayrıca forbidden love daki bölüm sadece karakterlerin ayzı hareket ediyodu bir şeyler diyolardı sokka nın ve toph acayip resimleri vardı aang ve azulanın da öyle bir de zutara vardı (Hem de baya çok) ve ben onu hiç sevmedim rersimler acayipti herbiri farklı sahnelerden alınmıştı ve fan-art lardı benim izlediğimde .
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: bence avatar bitmedi birkaç bölüm daha devam etmeli neden mi işte nedeni (bu bölüm bi alıntıdır)   Paz Ekim 12, 2008 10:38 pm

???

En son airbender tarafından Paz Ekim 12, 2008 10:43 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: bence avatar bitmedi birkaç bölüm daha devam etmeli neden mi işte nedeni (bu bölüm bi alıntıdır)   Paz Ekim 12, 2008 10:40 pm

,
,

En son airbender tarafından Paz Ekim 12, 2008 10:45 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: bence avatar bitmedi birkaç bölüm daha devam etmeli neden mi işte nedeni (bu bölüm bi alıntıdır)   Paz Ekim 12, 2008 10:44 pm

Avatar'da 4 ulus var ve 1'i hariç hepsi sezon adında kullanıldı.
Sezon 1 - Su
Sezon 2 - Toprak
Sezon 3 - Ateş
Sezon 4 - Hava (olmalı Smile )

2011 yılında ise sezon 4 yayınlanmaya başlanacak. 4. sezonun ilk bölmünün adı Forbidden Love yani yasak aşk olacak.

Ayrıca 2010 yazında Avatar - Legend of Aang diye bi film çekiceklermiş. Geçtiğimiz günlerde bunun bir websitesini görmüştüm şimdi hatırlamıyorum. O sitede Aang rolünü oynayacak birini arıyorlardı. 13 - 15 yaş arasıydı. Smile Umarım 2010 yazında film çıkarda izleriz Smile

Bu arada söylemiş olayım belki bilmeyenler vardır. Avatar logosunun üstünde yazan Çince yazıların Türkçesi 'Ölümlü dünyaya inen medyum' Smile
avatar demon aang elementleri bükmek için başka uluslara gidiyordu aang zaten hava bükmeyi biliyor niye hava ulusuna gitsinki Smile
prenses azula
MODERATOR
MODERATOR

Mesaj Alanı : Ateş Yüce Element...
Ruh Hali :
Yarışma Puanları :
1 / 1001 / 100

Başarı Puanı :
1 / 1001 / 100

Topladığı Puanlar : 14

MesajKonu: Geri: bence avatar bitmedi birkaç bölüm daha devam etmeli neden mi işte nedeni (bu bölüm bi alıntıdır)   Ptsi Ekim 13, 2008 2:18 pm

yaw bence hava sezonu da olsun zaten aang in bişeler öğrenmesi şart değil artık savaş faslı kapandı hava sezonunda da bunlar oraya yerleşsinler(bunlar dediğim tüm avatar saz takımı) aangle katara ya nişan sonra zuzu da mai den ayrılsın sokka suki evlensin azula delirmesin ii olsun jet ölmesin toph teo ile çıksın küsler barışsın filan dermişim Very Happy ursa zuko yu bulsun (yada zuko ursayı farketmez)sonra jin le evlensin (amma uçtum yha hemde bayaa bi uçtum ama çoook güsel olurdu)bu arada şu aang i oynayacak oyuncu arıyolarmış ya ben 13-15 yaşları arasındayım acaba bi başvursam beni alırlarmı aang i oynamam için ne dersiniz olmadı seslendirme için alırlar belki Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ve bu yasak aşk bölümü kimin yasak aşkı acaba bence kesin zuko-mai inkisidir şimdi bunlar ursayı bulurlar sonura evlenmek isterler ursa da tipik kaynanalık yapar bunların evlenmesine izin vermez mai de zukodan ayrılır ve MUTLU SOOON! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Kullanıcı profilini gör
Keşiş Gyatso
MODERATOR
MODERATOR

Mesaj Alanı :
Hava Özgürlüktür

Yarışma Puanları :
0 / 1000 / 100

Başarı Puanı :
0 / 1000 / 100

Topladığı Puanlar : 3

MesajKonu: Geri: bence avatar bitmedi birkaç bölüm daha devam etmeli neden mi işte nedeni (bu bölüm bi alıntıdır)   Ptsi Ekim 13, 2008 2:56 pm

bencede devam etmeli ama bencede zuko maiden ayrılsın katarayla evlensin Very Happy
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: bence avatar bitmedi birkaç bölüm daha devam etmeli neden mi işte nedeni (bu bölüm bi alıntıdır)   Ptsi Ekim 13, 2008 7:48 pm

aang asla katara yı zuko ya bırakmaz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: bence avatar bitmedi birkaç bölüm daha devam etmeli neden mi işte nedeni (bu bölüm bi alıntıdır)   Ptsi Ekim 13, 2008 7:52 pm

hem 4 sezon bence çıkmasın zaten düşmanlar bitti hava ulusuna yerleşip nabacaklar ilahe hava ulusuna yerleşmeleri için 4 sezon mı çıkacak bence saçma
firebender
MODERATOR
MODERATOR

Mesaj Alanı :
Toprakk Dayanıklılıktır

Ruh Hali :
Yarışma Puanları :
0 / 1000 / 100

Başarı Puanı :
0 / 1000 / 100

Topladığı Puanlar : 10

MesajKonu: Geri: bence avatar bitmedi birkaç bölüm daha devam etmeli neden mi işte nedeni (bu bölüm bi alıntıdır)   Ptsi Ekim 13, 2008 7:59 pm

prenses azula demiş ki:
yaw bence hava sezonu da olsun zaten aang in bişeler öğrenmesi şart değil artık savaş faslı kapandı hava sezonunda da bunlar oraya yerleşsinler(bunlar dediğim tüm avatar saz takımı) aangle katara ya nişan sonra zuzu da mai den ayrılsın sokka suki evlensin azula delirmesin ii olsun jet ölmesin toph teo ile çıksın küsler barışsın filan dermişim Very Happy ursa zuko yu bulsun (yada zuko ursayı farketmez)sonra jin le evlensin (amma uçtum yha hemde bayaa bi uçtum ama çoook güsel olurdu)bu arada şu aang i oynayacak oyuncu arıyolarmış ya ben 13-15 yaşları arasındayım acaba bi başvursam beni alırlarmı aang i oynamam için ne dersiniz olmadı seslendirme için alırlar belki Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ve bu yasak aşk bölümü kimin yasak aşkı acaba bence kesin zuko-mai inkisidir şimdi bunlar ursayı bulurlar sonura evlenmek isterler ursa da tipik kaynanalık yapar bunların evlenmesine izin vermez mai de zukodan ayrılır ve MUTLU SOOON! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

yasak aşk die bi bölüm yokkk
Kullanıcı profilini gör
zuko&nirvosh
ÜYE
ÜYE

Mesaj Alanı :
K A L B İ N B O Ş A L I R S A K E S E N D O L A R

Ruh Hali :
Yarışma Puanları :
0 / 1000 / 100

Başarı Puanı :
0 / 1000 / 100

Topladığı Puanlar : 1

MesajKonu: Geri: bence avatar bitmedi birkaç bölüm daha devam etmeli neden mi işte nedeni (bu bölüm bi alıntıdır)   Çarş. Ekim 15, 2008 10:40 am

ya ben konuyu açarken şunu sölemek istedim zuko annesini buldu mu bulmadı mı bilmioruzzzzz
bi de yasak aşk var hatta bi müziği bile var bende SmileSmileSmile
Kullanıcı profilini gör
semo6
ÜYE
ÜYE

Mesaj Alanı : Ateş güçdür!
Ruh Hali :
Yarışma Puanları :
0 / 1000 / 100

Başarı Puanı :
0 / 1000 / 100

Topladığı Puanlar : 62

MesajKonu: Geri: bence avatar bitmedi birkaç bölüm daha devam etmeli neden mi işte nedeni (bu bölüm bi alıntıdır)   Perş. Nis. 23, 2009 1:42 pm

Bencede Aang le Katara nın evlenip çocukları olması,zukonun annesine kavuşması,Iroh un karısını bulması,Sokka yla Suki nin evlenmesi falan belki Prenses Yue geri dönüp Sokka ya kızıcak belli olmaz Ay yeniden dirilip Yue yi bırakabilir. ???
Kullanıcı profilini gör http://lordsweden.tr.gg
Katara763
ÜYE
ÜYE

Mesaj Alanı : Ateş herşeyi yokeder. Su da ateşi...
Ruh Hali :
Yarışma Puanları :
0 / 1000 / 100

Başarı Puanı :
0 / 1000 / 100

Topladığı Puanlar : 409

MesajKonu: Geri: bence avatar bitmedi birkaç bölüm daha devam etmeli neden mi işte nedeni (bu bölüm bi alıntıdır)   C.tesi Nis. 25, 2009 9:44 am

ben biliyorum 4. sezonda ne olacağını.ilk bölümde ''Yeni gün''.nasıl olacağını anlatayım.katara savaşın bitmesiyle güney su kabilesine,toph toprak krallığına,zuko amcasının yanına aang de kyoshi sukiyle birlikte toprak krallığına giderler.herkes aangi görünce bir çığlık atacak bir coşkulu olacak.aang o sırada biraz utanmıştır.bu arada yuenin nişanlısı sokkadan intikam almayı istemektedir.katara aang ile yaptıkları büyük macerayı onlara güney su kabilesine anlatır sonrada kuzeydekine.ama iki sevgili mağarasını gördükleri günü anlatmaz.sokka anlatır o tarafını.
soka katara'ya:
-burda bir parti bile verilebilir.
Katara:
-bence aang burda olsaydı parti verilebilirdi der ve aang'in olduğu yere giderler.appa olmadığı için çok yürümüşlerdir.ve sonunda aang'i bulurlar.aang sokka ve katara'yı yeniden gördüğü için sevindi.bu arada ozai ve azula hapisteyken ateş ulusu düşmüştür.ateş ulusu korumaları onları kurtarır ve macera yeniden başlar.sonra ozai ve azula toprak krallığını yıkmaya yeniden başlamıştır.ozai gücünü ejderhalar sayesinde geri alır ve artık tekrar ateş bükebiliyordur.toprak krallığından suki hemen bu haberi aang'e iletir ancak aang ruh büktüğü sırada tüm bükme güçlerini kaybetmiştir.elinden bir şey gelmez ve suki de ateş ulusu hapsine atılır.sokka buna çok kızarken yue'nin nişanlısı sevinç çığlıkları atar.bu arada yue'de ay ruhu olarak çok fazla kalmış ve hayata geri dönmüştür ay ruhu hala canlıdır.yue'nin ay ruhundan çıktığı anda aang bükme gücünü geri almıştır.yue sokka'nın yanına gider ve sokka bunu görünce birden telaşlanır.suki kaçarsa sokka ne yapacaktır böyle.

1. bölümü sonu

Kullanıcı profilini gör http://ppgzandppg.blogcu.com
Katara763
ÜYE
ÜYE

Ruh Hali :
Yarışma Puanları :
0 / 1000 / 100

Başarı Puanı :
0 / 1000 / 100

MesajKonu: Geri: bence avatar bitmedi birkaç bölüm daha devam etmeli neden mi işte nedeni (bu bölüm bi alıntıdır)   C.tesi Nis. 25, 2009 9:56 am

ikinci bölüm ''yasak aşk''anlatıyorum.
sokka sonunda ne yapacağını bulur.toprak krallının yanına gider ve aşkı yasaklamasını ister.bu sırada birbirlerine aşık olan aang ve katara ne yapacaklarını bilmez olmuştur.kaçsalar olmayacak.toprak kralının böyle bir şey yapacağını kim bilebilirdiki.sonra suki de kaçmıştır ateş ulusundan ve aşkın yasak olduğunda habersiz sokka'nın yanına gider ve onun artık suki yi sevmediğini düşünür.kyoshi savaşçıları ve yue suki ye aşkın yasak olduğunu anlatır.suki buna daha da üzülmüştür.kimin böyle bir şey yapacağını düşünür ama sokka'nın böyle bir şey yapacağı kimin aklına gelir.aang ve katara orayı hemen terkeder ve kendileri iki sevgili mağarasına geri dönüp güzel anılarını,önceden anlatmak istedikleri hisleri söylerler.aang katara'ya önceden ona aşık olduğunu açıklar.yasak aşk sadece onları değil diğer toprak halkının da üzülmesine sebep olur.sokka suki'nin elini tutacak iken aşkın yasak olduğunu hatırlar ve o iki aşık da ne yapacaklarını bilemez olurlar.sokka suki'ye aşkın yasak olmasını istediğini söyler.suki ve sokka toprak kralından aşkın artık yasak olmamasını ister.katara ve aang artık aşın yasak olmadığı haberini alınca hep beraber oraya geri dönerler.

2. BÖLÜMÜN SONU
Katara763
ÜYE
ÜYE

Ruh Hali :
Yarışma Puanları :
0 / 1000 / 100

Başarı Puanı :
0 / 1000 / 100

MesajKonu: Geri: bence avatar bitmedi birkaç bölüm daha devam etmeli neden mi işte nedeni (bu bölüm bi alıntıdır)   C.tesi Nis. 25, 2009 10:01 am

3. bölümün adıda ''kyoshi geri dön (geri dön kyoshi)''.ama bunu anlatmıycam çıkınca izleyin kendiniz.
zutara azula
ÜYE
ÜYE

Mesaj Alanı : harry potter love Hermione Granger
Ruh Hali :
Yarışma Puanları :
0 / 1000 / 100

Başarı Puanı :
0 / 1000 / 100

Topladığı Puanlar : 286

MesajKonu: Geri: bence avatar bitmedi birkaç bölüm daha devam etmeli neden mi işte nedeni (bu bölüm bi alıntıdır)   Salı Nis. 28, 2009 7:25 pm

4 SEZON ZUZU ANNESİNİ BULUCAKN
Kullanıcı profilini gör
Katara763
ÜYE
ÜYE

Ruh Hali :
Yarışma Puanları :
0 / 1000 / 100

Başarı Puanı :
0 / 1000 / 100

MesajKonu: Geri: bence avatar bitmedi birkaç bölüm daha devam etmeli neden mi işte nedeni (bu bölüm bi alıntıdır)   Perş. Mayıs 14, 2009 8:09 pm

evet herhalde 7 veya 9. bölümde bulur.bu arada belki benim izlediğim video yapılan kişi tarafından uydurulmuş olabilir bu yüzden 4. sezon çıkınca sen bizi kandırdın,bize yalan söyledin gibi sözler söylemeyin lütfen
zutara azula
ÜYE
ÜYE

Ruh Hali :
Yarışma Puanları :
0 / 1000 / 100

Başarı Puanı :
0 / 1000 / 100

MesajKonu: Geri: bence avatar bitmedi birkaç bölüm daha devam etmeli neden mi işte nedeni (bu bölüm bi alıntıdır)   C.tesi Mayıs 16, 2009 11:37 am

bence avatar devam edicek cünki 4 sezon zuko annesini, bulucakmış
Kullanıcı profilini gör
Katara763
ÜYE
ÜYE

Ruh Hali :
Yarışma Puanları :
0 / 1000 / 100

Başarı Puanı :
0 / 1000 / 100

MesajKonu: Geri: bence avatar bitmedi birkaç bölüm daha devam etmeli neden mi işte nedeni (bu bölüm bi alıntıdır)   C.tesi Mayıs 16, 2009 8:19 pm

eğer 4. sezon çıktığında 4. sezon animasyon veya film olmazsa tekrar anime olarak devam ederse biz boşuna beklemişiz demektir arkadaşlar
Katara763
ÜYE
ÜYE

Ruh Hali :
Yarışma Puanları :
0 / 1000 / 100

Başarı Puanı :
0 / 1000 / 100

MesajKonu: Geri: bence avatar bitmedi birkaç bölüm daha devam etmeli neden mi işte nedeni (bu bölüm bi alıntıdır)   C.tesi Mayıs 16, 2009 8:19 pm

4. sezon eğer animasyon veya film olmazsa o halde bizim tüm beklentilerimiz boşunadır
mkcrazy749
ÜYE
ÜYE

Ruh Hali :
Yarışma Puanları :
0 / 1000 / 100

Başarı Puanı :
0 / 1000 / 100

Topladığı Puanlar : 162

MesajKonu: Geri: bence avatar bitmedi birkaç bölüm daha devam etmeli neden mi işte nedeni (bu bölüm bi alıntıdır)   Ptsi Haz. 08, 2009 5:00 pm

sokka ya katılıyorum avatardan sıkılmam
Kullanıcı profilini gör
ßéatifuL_azuLa_^^
ÜYE
ÜYE

Mesaj Alanı : prénsés Azula'...
Ruh Hali :
Yarışma Puanları :
0 / 1000 / 100

Başarı Puanı :
0 / 1000 / 100

Topladığı Puanlar : 137

MesajKonu: Geri: bence avatar bitmedi birkaç bölüm daha devam etmeli neden mi işte nedeni (bu bölüm bi alıntıdır)   C.tesi Tem. 04, 2009 6:29 pm

bence artık zuko kral ve savaş bttiği için artık fazla sarmaz
Kullanıcı profilini gör
zutara azula
ÜYE
ÜYE

Ruh Hali :
Yarışma Puanları :
0 / 1000 / 100

Başarı Puanı :
0 / 1000 / 100

MesajKonu: Geri: bence avatar bitmedi birkaç bölüm daha devam etmeli neden mi işte nedeni (bu bölüm bi alıntıdır)   Çarş. Tem. 08, 2009 7:56 pm

sarar cünkü azula hapisten kaçıcak ve anng in güçleri oazi ye gidicrk
Kullanıcı profilini gör

bence avatar bitmedi birkaç bölüm daha devam etmeli neden mi işte nedeni (bu bölüm bi alıntıdır)
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2